בונים

תהליך הבניה מתחיל בתכנון. בשלב זה אנחנו עוזרים לכם למקד את חלומותיכם ולהפוך אותם  לתכניות ביצוע המשלבות את הנראות, השימושיות ועמידות של מה שעתיד להיות ביתכם. השלב הבא הוא הגשת התכניות לקבלת היתר בניה. תהליך זה יכול להשתנות מעט באופיו ובמשכו כתלות בסוג הנכס ובאזור המגורים אך בדרך כלל אורך בין 3 ל 9 חודשים ובסופו תקבלו היתר לבניית ביתכם ותוכלו להתחיל בביצוע. בשלב הביצוע אנו הופכים את התכניות האדריכליות שלכם לתכניות ולפרטי ביצוע ובונים לפיהן את ביתכם. בניית בית אורכת בדרך כלל בין 5 ל 7 חודשים והיא מלווה בפיקוח הנדסי ואדריכלי צמוד ובמנהל פרויקט המנצח על מלאכת הבניה מתחילת העבודות בשטח ועד למסירתו לכם בסיום.

עלות הבניה של בית פרטי משתנה אף היא מפרויקט לפרויקט כתלות בסוג הקרקע, תכניות הבניה, רמת הגמר הדרושה ומאפינו הייחודיים של הפרויקט. אנו מתמחרים כל פרויקט לגופו תוך התחשבות במאפיינים הספציפיים ובדרישות הלקוח על מנת להתאים את המבנה ואת עלותו באופן מיטבי לצרכיכם וליכולותיכם.

הבתים שלנו נבנים בשיטת בניה למפתח, זאת אומרת שאנחנו נוטלים על עצמינו את האחריות המלאה על תהליך הבניה של המבנה ולמעשה מספקים לכם את המבנה שתכננתם מושלם על כל מערכותיו ברמת ביצוע הגבוהה ביותר וכולל את כל פרטי הביצוע הייחודיים שלנו.

אנחנו שונים זה מזה. ולאנשים שונים, רצונות שונים וצרכים שונים. לקוחות שונים מעוניינים ברמת מעורבות שונה בפרויקט הבניה שלהם ולשם כך פיתחנו תהליך בניה מובנה וגמיש המאפשר לכם את מידת המעורבות הרצויה לכם. לקוחות אחדים ירצו ראש שקט ושאנחנו נדאג לכל ונערב אותם לפי הצורך בעוד אחרים רוצים להיות מעורבים בכל החלטה והחלטה. לקוחות אחדים ירצו פרויקט מלא מהתכנון ועד למסירה בעוד אחרים ירצו לבצע חלק בעצמם או באמצעות אחרים, לנו זה לא משנה. אנחנו רואים את ההתאמה לצרכי הלקוח כחלק מהתפקיד שלנו ויודעים להתאים את התהליך הבניה לצרכים הייחודיים שלכם.

private-house-hp-3

צמודי קרקע

למידע נוסף

pic6

תוספות בניה

למידע נוסף

כוכבי - מבנה ציבור

מבני ציבור

למידע נוסף

steel_structure_frame_for_warehouse_building (2)

מבני תעשיה

למידע נוסף