בניה מתקדמת - כוכבי

בניה מתקדמת

ענף הבניה מתפתח כיום אל עבר מחוזות חדשים שבאים לתת מענה למצבים חדשים שנוצרו בשוק. מהפיכת האינטרנט, ששינתה לבלי הכר את הדרך שבה אנו צורכים מידע, שינתה גם את היחס שלנו אל תהליכי הבניה. אנחנו כלקוחות מודעים יותר היום מבעבר לאפשרויות השונות העומדות בפנינו, ומגיעים לבדיקת אפשרויות טכנולוגיות חדשות ממקום של ידע והבנה. המודעות הידע והקדמה הטכנולוגית מהווים קרקע פוריה לצמיחתן של שיטות בניה חדשות ומובילת התחום היא הבניה המתקדמת.

במבנה הבנוי בניה מתקדמת שלד  עשוי פלדה דקת דופן. שלד זה מחזיק על גביו גג, שיכול להיות שטוח, רעפים או עשוי כל חומר אחר, והוא מדופן במערכות חיפוי מתקדמות של לוחות גבס ולוחת צמנטיים. חלל הקיר ממולא בחמרי בידוד נפחיים המעניקים לו התנגדות טרמית ואקוסטית גבוהה והופכים אותו למבודד מאד. ביסוס המבנה, הרצפה והממד עשויים בטון בהתאם לתכנון הנדסי.

לקירות במבנים של כוכבי בנוי לתלפיות התנגדות טרמית גדולה מפי 5 מהתקן הישראלי, זאת אומרת שמעטפת המבנה שומרת עליו קריר בקיץ וחמים בחורף וחוסכת עבורנו הרבה אנרגיה. מעל ל 60% מצריכת החשמל הביתית מושקעת בחימום וקירור המבנה. בידוד טוב חוסך למעלה 50% מצריכה זו והדבר מתבטא במאות שקלים חיסכון בכל חודש. בנוסף מקנים הקירות הללו יתרון מובהק מבחינה אקוסטית. חומר הבידוד שבקירות בולע חלק ניכר מהצלילים ומאפשר רמת בידוד גבוהה מאד במקומות בהם הוא כה חשוב.

גם מבחינה הנדסית מאפשר שלד הפלדה לעשות יותר. משקלו הנמוך ויכולתו של השלד לגשר על מפתחים גדולים ולהרים קירות גבוהים באמצעות מסבכים ואגדים מאפשרת לנו  להיענות בצורה מושלמת לווירטואוזיות של המתכנן גם במקומות שידן של שיטות בניה אחרות קצרה מלהושיע.

במבנה שבנוי על ידי כוכבי בנוי לתלפיות אנו מנצלים את רמת הדיוק הגבוהה המתאפשרת בשל העבודה עם פרופילי פלדה דקת דופן כך שהמבנה מדויק מאד ובעל גימור ישר ונקי האפשרי רק בעבודה בגבס.

גמישותו של שלד הפלדה ושל מערכות החיפוי מאפשרות למבנה חסינות גבוהה בפני תזוזות קרקע. משמעות הדבר היא שלמבנה חסינות גבוהה בפני סדיקה ובמקרה של רעידת אדמה – אתם מוגנים.

שיטת הבניה של כוכבי בנוי לתלפיות מאפשרת השלמה של מבנים מורכבים הנדסית תוך זמן קצר ומהווה יתרון מהותי בפרויקטים עבורם זמן עושה את ההבדל.

בניה היא תהליך מורכב הבנוי מהרבה פרטים ופרטי פרטים שמתחברים ומתמזגים זה לזה בתיאום מושלם ועדיף על פי תכנון מראש. מבנה של כוכבי בנוי לתלפיות גם מבודד יותר, גם עמיד יותר, גם מדויק יותר וגם נבנה בזמן קצר כך שבפועל – הוא עובד בשבילכם.

 

 

2016-11-14 09.17.40 (Medium)

שלד פלדה

למידע נוסף

IMG_4624

חיפוי

למידע נוסף

20150529_155858

בידוד

למידע נוסף

2016-06-07 06.48.56

איטום

למידע נוסף

ביסוס

ביסוס

למידע נוסף