מבני ציבור - כוכבי

מבני ציבור

מתכננים בית ספר? מכללה? מרפאה? יש לכם זמן בניה מוגבל או אתגר מורכב הנדסית? פנו אלינו.

האתגרים העומדים בפנינו בעת בניה של מבני ציבור הם בדרך כלל בעלי אופי הנדסי. בתחום זה יתרון מובהק לבניה בשלד פלדה עם כוכבי בנוי לתלפיות:

בניית מבנה ציבור היא תהליך מורכב הבנוי מהרבה פרטים ופרטי פרטים שמתחברים ומתמזגים זה לזה בתיאום מושלם ועדיף על פי תכנון מראש. מבנה של כוכבי בנוי לתלפיות גם מבודד יותר, גם עמיד יותר, גם מדויק יותר וגם נבנה בזמן קצר כך שבפועל – הוא עובד בשבילכם.

לקירות בחתך הקיר של כוכבי בנוי לתלפיות התנגדות טרמית גדולה מפי 5 מהתקן הישראלי, זאת אומרת שמעטפת המבנה שומרת עליו קריר בקיץ וחמים בחורף וחוסכת עבורנו הרבה אנרגיה. מעל ל 60% מצריכת החשמל הביתית מושקעת בחימום וקירור המבנה. בידוד טוב חוסך למעלה 50% מצריכה זו והדבר מתבטא ב מאות שקלים חיסכון בכל חודש. בנוסף מקנים הקירות הללו יתרון מובהק מבחינה אקוסטית. חומר הבידוד שבקירות בולע חלק ניכר מהצלילים ומאפשר רמת בידוד גבוהה מאד במקומות בהם הוא כה חשוב.

גם מבחינה הנדסית מאפשר שלד הפלדה לעשות יותר. משקלו הנמוך ויכולתו של השלד לגשר על מפתחים גדולים ולהרים קירות גבוהים באמצעות מסבכים ואגדים מאפשרת לנו לעיתים קרובות להיענות בצורה מושלמת לווירטואוזיות של המתכנן גם במקומות שידן של שיטות בניה אחרות קצרה מלהושיע.

במבנה שבנוי על ידי כוכבי בנוי לתלפיות אנו מנצלים את רמת הדיוק הגבוהה המתאפשרת בשל העבודה עם פרופילי פלדה דקת דופן כך שהמבנה מדויק מאד ובעל גימור ישר ונקי האפשרי רק בעבודה בגבס.

גמישותו של שלד הפלדה ושל מערכות החיפוי מאפשרות למבנה חסינות גבוהה בפני תזוזות קרקע. משמעות הדבר היא שלמבנה חסינות גבוהה בפני סדיקה ובמקרה של רעידת אדמה – אתם מוגנים.

שיטת הבניה של כוכבי בנוי לתלפיות מאפשרת השלמה של מבנים מורכבים הנדסית תוך זמן קצר ומהווה יתרון מהותי בפרויקטים עבורם זמן עושה את ההבדל.

אנו עושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ובפרטי ביצוע ייחודיים שפותחו במיוחד אצלנו ומשלבים אותם בשיטת הבניה המתקדמת. אנו שמים דגש מיוחד על בידוד, דיוק, עמידות ורמת גמר גבוהה תוך שמירה על יחס מיטבי בין עלות לתועלת. חתכי הקיר שלנו כוללים מערכות צמנטיות משוריינות מבחוץ להקניית תחושה בטוחה ועמידות מוחלטת בפני רטיבות ובפנים מערכת גבס קשיחה בעלת כושר תליה של 50 ק"ג למ"ר וגימור משי חלק עם קווים ישרים ונקיים.

אז למה בעצם לא? אין שום סיבה. ובאמת יותר ויותר חברות ומשקיעים עושים היום את הבחירה הנכונה ומחליטים לבנות בניה מתקדמת עם כוכבי בנוי לתלפיות.