צמודי קרקע

יש לכם שטח ואתם רוצים לבנות עליו? יש לכם תכניות ואתם מחפשים חברה שתלווה אתכם עד למפתח? אתם במקום הנכון.

בניית בית היא תהליך מורכב הבנוי מהרבה פרטים ופרטי פרטים שמתחברים ומתמזגים זה לזה בתיאום מושלם ועדיף על פי תכנון מראש. בית של כוכבי בנוי לתלפיות גם מבודד יותר, גם עמיד יותר, גם מדויק יותר וגם נבנה בזמן קצר כך שבפועל – הוא עובד בשבילכם.

לקירות בחתך הקיר של כוכבי בנוי לתלפיות התנגדות טרמית גדולה מפי 5 מהתקן הישראלי, זאת אומרת שמעטפת המבנה שומרת עליו קריר בקיץ וחמים בחורף וחוסכת עבורנו הרבה אנרגיה. מעל ל 60% מצריכת החשמל הביתית מושקעת בחימום וקירור המבנה. בידוד טוב חוסך למעלה 50% מצריכה זו והדבר מתבטא ב מאות שקלים חיסכון בכל חודש.

בית שבנוי על ידי כוכבי בנוי לתלפיות מנצל את רמת הדיוק הגבוהה המתאפשרת בשל העבודה עם פרופילי פלדה דקת דופן כך שהבית מדוייק מאד ובעל גימור ישר ונקי האפשרי רק בעבודה בגבס.

גמישותו של שלד הפלדה ושל מערכות החיפוי מאפשרות למבנה חסינות גבוהה בפני תזוזות קרקע. משמעות הדבר היא שלמבנה חסינות גבוהה בפני סדיקה ובמקרה של רעידת אדמה – אתם מוגנים.

שיטת הבניה של כוכבי בנוי לתלפיות מאפשרת השלמה של מבנים מורכבים הנדסית תוך זמן קצר ומהווה יתרון מהותי בפרויקטים עבורם זמן עושה את ההבדל.

אנו עושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ובפרטי ביצוע ייחודיים שפותחו במיוחד אצלינו ומשלבים אותם בשיטת הבניה המתקדמת. אנו שמים דגש מיוחד על בידוד, דיוק, עמידות ורמת גמר גבוהה תוך שמירה על יחס מיטבי בין עלות לתועלת. חתכי הקיר שלנו כוללים מערכות צמנטיות משוריינות מבחוץ להקניית תחושה בטוחה ועמידות מוחלטת בפני רטיבות ובפנים מערכת גבס קשיחה בעלת כושר תליה של 50 ק"ג למ"ר וגימור משי חלק עם קווים ישרים ונקיים.

אז למה בעצם לא? אין שום סיבה. ובאמת יותר ויותר משפחות עושות היום את הבחירה הנכונה ומחליטות לבנות בניה מתקדמת עם כוכבי בנוי לתלפיות.

לצפיה בפרויקטים צמודי קרקע