תוספות בניה

רוצים להרחיב את הבית? השתנו זכויות הבניה וניתן להוסיף קומה או סתם בא לכם להתחדש? יש לנו בדיוק את מה שאתם צריכים.
בנוסף על האתגרים העומדים בפנינו בבניית בית רגיל, תוספות בניה מעמידות בפנינו שלושה אתגרים נוספים:

  1. המבנה כבר קיים ויש להתחבר אליו ולהתחשב במה שכבר קיים ולא ניתן או לא מיועד להריסה. פרטי החיבור של ישן לחדש מהווים תמיד נקודת טורפה הן מבחינת סדיקה והן מבחינת חדירת מים ויש לבצעם כהלכה.
  2. המבנה הישן לא תמיד מתוכנן לשאת את העומס ההנדסי שמפעילה עליו תוספת הבניה ולא אחת נדרש לחזק את המבנה הקיים לפני שמוסיפים אליו בניה חדשה.
  3. מבנה קיים הוא לעיתים קרובות מאוכלס ובין אם יתפנו הדיירים מהמבנה למשך הבניה או לא, בכל מקרה החשיבות של מהירות הבניה היא קריטית וכן שמירה על דיירים וציוד שנותר במבנה מפני אבק ולכלוך גם היא מהווה אתגר גדול.

במקרה של תוספת בניה שיטת הבניה המתקדמת של כוכבי בנוי לתלפיות מאפשרת לכם לעשות הרבה יותר. ראשית משקלו של שלד הפלדה קטן בסדרי גודל מזה של שלד בטון ובלוקים ומכאן שהעומס שהוא מפעיל על המבנה הקיים קטן בהרבה ומאפשר במקרים רבים לבנות מבלי הצורך לחזק את המבנה הקיים. גמישותו של התכנון בשלד הפלדה מאפשר התמודדות נוחה עם האתגרים הארכיטקטוניים שבהתחברות למבנה נתון ופרטי החיבור בין חדש לישן הם חסיני סדיקה ובנוסף מאפשרת השיטה תהליך בניה מהיר ונקי המאפשר לדיירים ולרכושם להישאר בבית בזמן הבניה.

בניית תוספת היא תהליך מורכב הבנוי מהרבה פרטים ופרטי פרטים שמתחברים ומתמזגים זה לזה בתיאום מושלם ועדיף על פי תכנון מראש. תוספת בניה של כוכבי בנוי לתלפיות גם מבודדת יותר, גם עמידה יותר, גם מדויקת יותר וגם נבנית בזמן קצר כך שבפועל – הבית עובד בשבילכם.

אנו עושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ובפרטי ביצוע ייחודיים שפותחו במיוחד אצלינו ומשלבים אותם בשיטת הבניה המתקדמת. אנו שמים דגש מיוחד על בידוד, דיוק, עמידות ורמת גמר גבוהה תוך שמירה על יחס מיטבי בין עלות לתועלת. חתכי הקיר שלנו כוללים מערכות צמנטיות משוריינות מבחוץ להגנה מירבית מפני נזקי חוץ ועמידות מוחלטת בפני רטיבות. פנים הבית מחופה מערכת גבס קשיחה בעלת כושר תליה של 50 ק"ג למ"ר וגימור משי חלק בעל קווים ישרים ונקיים.

אז למה בעצם לא? אין שום סיבה. ובאמת יותר ויותר משפחות עושות היום את הבחירה הנכונה ומחליטות לבנות בניה מתקדמת עם כוכבי בנוי לתלפיות.

לצפיה בפרויקטים תוספות בניה