תכנון הנדסה ורישוי

אלו שהתנסו כבר בבניה בעבר מכירים כבר את התהליך הארוך והמייגע שיש לעשות במבוך הרשויות עוד הרבה לפני שהונחה אבן הפינה. אמנם בשנים האחרונות ישנה מגמה של שיפור התהליך עם כניסתה של שיטת ההגשה המקוונת לרישוי והיתר אולם עדיין מדובר בתהליך ארוך ומורכב שיש לנהל נכון.

כדי לעזור לקהל לקוחותינו לעבור את התהליך בצורה הטובה ביותר ולקבל בסופו של דבר את המבנה שרציתם בזמן הקצר ביותר ולחסוך את העימות המתיש עם  התהליך הבירוקרטי, העמדנו לרשותכם שירותי תכנון, הנדסה ורישוי. משמעות הדבר היא שניתן לקבל  את כל השירותים האלו תחת קורת גג אחת ולצלוח את התהליך המקדים לבניית ביתכם במהירות וביעילות.

התהליך מתחיל בבדיקת השטח ובירור זכויות הבניה על ידי צוות האדריכלים שלנו. בהמשךמתחיל תהליך תכנון במבנה בו אנו לוקחים את הצרכים, הרצונות והחלומות שלכם והופך אותם לתכניות אדריכליות עד לשביעות רצונכם המלאה. אנחנו ממשיכים ללוות אתכם בהגשת התכניות לרישוי ולבסוף מכינים עבורכם סט תכניות ביצוע תואמות על פיהן יבנה ביתכם. לאורך תהליך הבניה אנחנו מלווים אתכם בפיקוח אדריכלי שתפקידו לוודא התאמה של הביצוע בשטח לתכנית האדריכלית ולרצונותיכם עד לסיום הבניה ולכניסתכם הביתה.

צוות האדריכלים שלנו מנוסה מאד בתכנון ורישוי מבנים בבניה מתקדמת ותהליך התכנון מלווה במומחה מתחום הביצוע המוודא שהתכניות שלכם פרקטיות, ישימות ותואמות את הצרכים והיכולות שלכם.

אז למה בעצם לא? אין שום סיבה. ובאמת יותר ויותר משפחות, חברות ותאגידים עושים היום את הבחירה הנכונה ומחליטים לתכנן ולבנות בניה מתקדמת עם כוכבי בנוי לתלפיות.